Toegankelijkheid

Skip to main content

ISO 27001 Certificering: wat het voor onze opdrachtgevers betekent

08 oktober 2024

In augustus heeft Motivaction opnieuw haar ISO 27001-certificering behaald. Deze certificering onderstreept ons commitment aan informatiebeveiliging en biedt belangrijke voordelen voor onze relaties.

Wat is ISO 27001?

ISO 27001 is de internationale standaard voor informatiebeveiliging. Het biedt een raamwerk voor het veilig beheren van gevoelige gegevens en met de naleving ervan minimaliseren wij risico’s op datalekken en cyberaanvallen. Voor Motivaction betekent dit dat wij de hoogste normen toepassen om klantgegevens te beschermen.

De voordelen van ISO 27001 voor onze opdrachtgevers

1. Optimale Gegevensbeveiliging
De ISO 27001-certificering geeft aan dat Motivaction beschikt over een state-of-the art ingericht managementsysteem voor informatiebeveiliging waarbij klantgegevens en andere gevoelige informatie op de best denkbare manier worden beschermd tegen cyberdreigingen. Onze veiligheidssystemen zorgen ervoor dat wij risico’s beter kunnen identificeren en beheersen, wat de kans op datalekken en beveiligingsincidenten vermindert.

 
2. Naleving wet- en regelgeving
Met de ISO 27001 certificering voldoet Motivaction aan de meest recente wet- en regelgeving op het gebied van dataveiligheid, zoals de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG). Hiermee is Motivaction een waardevolle partner in veel aanbestedingsprocedures.

Conclusie

Met ISO 27001 bewijst Motivaction de veiligheid van data serieus te nemen en een betrouwbare partner te zijn voor al uw onderzoeks- en dataprojecten.


Vragen?
Pieter Paul Verheggen

Email
Functie Algemeen Directeur
Telefoon +31 (0)20 589 83 83


Gerelateerde artikelen

Buurtapps: een veilige buurt of vooral minder privacy?

Jeroen Senster
28 januari 2021

Gedragsbeïnvloeding in de praktijk: 10 technieken uit de persconferentie van Rutte en De Jonge (31 maart)

Cecilia Keuchenius
03 april 2020

Nieuwsbrief feb '24: Over gedragsverandering, duurzamer leven en de IXT Monitor

Karine Bloem
15 februari 2024

Fintality

Rob Doornbos
27 maart 2023
Neem contact met ons op
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.



Copyright ©2024 Motivaction International B.V. All Rights Reserved

Powered by © Totoweb and Gonta Creative Agency